Nasz zespół

Nasz zespół

Michał Cynkier
Punktualny, odporny na stres, posiada umiejętność pracy pod presją czasu, zawsze zachowuje zimną krew w stresujących sytuacjach. Michał potrafi łatwo i szybko podejmować decyzje. Pasją Michała jest motoryzacja.
Aneta Bania
Aneta to samodzielna, lojalna osoba, zawsze można na niej polegać. Innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania są niezwykle ważne dla Anety. Zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Hobby Anety to podróże.
Adrian Zienkiewicz
Adrian posiada zdolności przywódcze jak i umiejętność pracy zespołowej. Jest odpowiedzialny, jedne z obowiązków Adriana to analizowanie danych, wyciąganie wniosków oraz raportowanie. Adrian ukończył studia pod kierunkiem - Transport i Logistyka. Adrian interesuje się sportem oraz motoryzacją.
Sandra Wodecka
Sandrę cechuje wielozadaniowość, świetne zarządzanie czasem i umiejętność ustalania priorytetów. Ciągle zdobywa nowe umiejętności dzięki którym usprawnia działanie firmy. Sandra weekendami studiuję Filologię Angielską.
Angelika Bałazy
Angelikę wyróżnia przede wszystkim zaangażowanie, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz nawiązywanie przyjacielskich relacji z klientami i współpracownikami. Angelika weekendami studiuje Transport i Logistykę.
Angelika Noszczyńska
Angelika zajmuje się księgowością, odpowiada za zbieranie i przechowywanie faktur i innych dokumentów, wpisywanie ich do systemu księgowego. Angelika cechuje się dokładnością, sumiennością i zdolnością do skupienia uwagi.